Regulamin dzieci 2017/2018

Regulamin turniejów dla dzieci i turnieju Masters w sezonie 2017/2018

  1. CYKL TURNIEJÓW: Cykl turniejów dla dzieci w sezonie 2017/2018 składa się z sześciu turniejów i turnieju MASTERS, w którym udział bierze ósemka najwyżej sklasyfikowanych zawodników w klasyfikacji końcowej cyklu. Każdy turniej rozgrywany w grupach w systemie „każdy z każdym”. O ilości i wielkości grup decyduje ilość zawodników zgłoszonych do danego turnieju. W danym turnieju startować mogą tylko zawodnicy, którzy zgłosili swój udział do soboty poprzedzającej turniej do godziny 12.00

  2. KLASYFIKACJA KOŃCOWA CYKLU: Klasyfikacja końcowa tworzona jest po szóstym turnieju i liczone są w niej wszystkie turnieje każdego zawodnika. Jeżeli zawodnicy mają tyle samo punktów to o kolejności decyduje najwyższe miejsce danego zawodnika w najlepszym jego turnieju. Jeżeli zawodnicy mają takie same najlepsze miejsce to o kolejności decyduje drugi, potem trzeci i potem czwarty najlepszy turniej danego zawodnika. Jeżeli zawodnicy zajęli takie same miejsca w turniejach to o kolejności decyduje bilans meczy rozegranych miedzy danymi zawodnikami w całym cyklu. Jeżeli zawodnicy mają równy bilans miedzy sobą to zajmują miejsce ex aequo. Jeżeli jeden z zawodników zajmujących miejsce ex aequo ma dostać się do turnieju MASTERS, to o tym który się dostanie decyduje losowanie. UWAGA!! O MIEJSCACH 1-8 W CYKLU DECYDUJE TURNIEJ MASTERS (ZWYCIĘZCA MASTERS WYGRYWA CYKL) O MIEJSCACH OD 9 DECYDUJE MIEJSCE W KLASYFIKACJI. Do turnieju Masters dopuszczeni będą tylko zawodnicy, którzy w regularnym cyklu rozegrają minimum dwa turnieje.

  3. KOLEJNOŚĆ W GRUPACH: Kolejność w grupach w każdym turnieju tworzona jest na podstawie (1) Punktów zdobytych za zwycięstwo (2) mecz bezpośredni między zawodnikami z taką samą ilością punktów (przy dwóch zawodnikach z taką sama ilością punktów) (3) bilans setów, potem bilans punktów, potem ilość wygranych punktów między „zainteresowanymi” zawodnikami  (przy więcej niż dwóch zawodnikach z taką sama ilością punktów) (4) losowanie.

  4. TURNIEJ MASTERS: Turniej MASTERS rozgrywany jest przez ośmiu zawodników w każdej kategorii. Wymagane jest potwierdzenie udziału SMSem na numer 696094387 do czwartku poprzedzającego turniej do godziny 17.00. Zawodnicy, którzy nie zgłoszą się do tej godziny zwalniają miejsce następnym zawodnikom w klasyfikacji.  Zawodnicy podzieleni zostaną na dwie grupy:  GRUPA A: zawodnicy 1 i 4, GRUPA B: zawodnicy 2 i 3. Zawodnicy 5 i 6: pierwszy wylosowany do grupy do grupy A, drugi do grupy B. Zawodnicy 7 i 8: pierwszy wylosowany do grupy A, drugi wylosowany do grupy B. Zawodnicy z miejsc A1, A2,B1,B2, wychodzą do FINAL FOUR grając półfinały A1-B2 i A2-B1, zwycięscy półfinałów grają o zwycięstwo w turnieju a przegrani o miejsce III. Zawodnicy A3 i B3 grają o miejsce V, zawodnicy A4i B4 grają o miejsce VII. Po turnieju MASTERS nastąpi zakończenie cyklu, na które zapraszamy wszystkich uczestników całego cyklu.

  5. Spawy sporne rozstrzyga osoba prowadząca dany turniej.

Nasza oferta

Zobacz wszystkie